سفر به کشورهای دیگر می تواند گزینه ی خوبی برای سپری کردن اوقات فراغت باشد. افراد زیادی هر ساله به کشور های خارجی سفر می کنند تا با فرهنگ، تاریخ و تمدن آنها آشنا شوند. یکی از کشور هایی که هرساله توریست های زیادی را از سرتاسر جهان جلب می کند چین است. چین کشوری در شرق آسیا است و تمدنی ۷۰۰۰ ساله دارد؛هرساله حدود ۶۰ میلیون نفر از چین دیدن می کنند و این کشور از لحاظ تعداد توریست رتبه ی چهارم را در دنیا دارد.که شما عزیزان می توانید خدمات تور چین آژانس گردشگری مینار سفر کرج استفاده نمایید.

چرا باید به چین سفر کنم؟

چین جاذبه های بسیار زیادی در هر نقطه از خود دارد. در ادامه به مواردی از آنها اشاره خواهیم کرد. شما برای سفر کردن به چین دو گزینه دارید اول اینکه می توانید خودتان بلیط خریداری کنید و یا اینکه می توانید در یکی از تور های چین ثبت نام کنید و با یک گروه به چین بروید.

 

منظره های طبیعی

چین یکی از وسیع ترین کشور های دنیاست و این ویژگی باعث شده است که هرگونه منظره ای را  از صحراهای شمال آن گرفته تا سواحل دریایی  در جنوب داشته باشد. می توانید از کوهستان های بسیار زیبای این کشور هم دیدن کنید. چین جزیره های زیبایی هم دارد مانند جزیره ی هاینان که به بهشت چین و “هاوایی چین” معروف است.

مردم فوق العاده

چین مردم زیادی دارد که فرهنگ و تمدنی بسیار غنی دارند. مردم چین بسیار از توریست ها استقبال می کنند و به گرمی با آنها برخورد می کنند.

تنوع غذایی

چین به برنج و چای خود شهرتی جهانی دارد، اما چین تنوع غذایی زیادی هم دارد. هر یکی از مناطق چین غذاهای مخصوص خود را دارد که همه ی آنها نیز شایسته ی امتحان کردن هستند. شاید در سفر شخصی نتوانید همه ی آنها را تجربه کنید و شاید نتوانید غذایی را انتخاب کنید که مواد استفاده شده در آن مناسب باشند؛ به هر حال با ثبت نام در تور چین و سفر با تور چین می توانید تجربه ی خوبی داشته باشید.

تاریخ غنی و اماکن تاریخی زیاد

سلسله های زیادی بر چین حکومت کرده اند و از همه ی آنها هم کاخ هایی برجا مانده است. دیوار چین، کاخ ممنوعه و معبد بهشت از اماکنی هستند که شهرتی جهانی برای چین به ارمغان آورده اند.

فروشگاه های بی نظیر

با همراه شدن با تور چین می توانید از فروشگاه های زیادی که در چین هستند دیدن کنید، قیمت اجناس در این کشور بسیار پایین است و همچنین بهترین کیفیت برخی از اجناس دارویی مانند جنسینگ و بسیاری از اقلام دیگر مخصوص چین هستند. ظروف چینی خودشان به اسم کشورشان معروف هستند و از قدیمی ترین کالا های انحصاری چین هستند.

خوشنویسی چینی

خط چینی و خطاطان آن همیشه مورد علاقه ی توریست ها بوده است. می توانید با سفر به چین استادان خوشنویسی و خطاطی چینی را ببینید که چگونه آثار هنری خود را خلق می کنند. افرادی هستند که سفر خود را به پایان می رسانند و در پایان به یاد خوشنویسی چینی می افتند، این درحالی است که افرادی که سفر با تور چین را انتخاب کرده اند این تجربه ی زیبا را داشته اند.

تور چین

اینکه شما برای سفر به چین خودتان اقدام کنید و یا تور چین را انتخاب کنید به خود شما بستگی دارد، اما اگر بخواهید سفر را خودتان انجام دهید باید ویزا و پاسپورت خود را نیز خودتان آماده کنید و بسیاری از تدارکات دیگر که باید قبل از سفر انجام دهید را هم به گردن بگیرید. اگر کارهای خود را به دقت انجام دهید و با موفقیت به چین برسید پیدا کردن هتل مناسب و اماکن مناسب برای گردش سخت خواهد بود. می توانید به جای طی کردن این پروسه ی طولانی و سخت از خدمات تور چین آژانس مسافرتی هواپیمایی مینار سفر کرج استفاده نمایید و با خیال راحت سفر کنید. با سفر با یک تور مکان اقامت شما مشخص است، اگر اتفاقی در طول سفر برای شما بیفتد هم فردی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. به علاوه مدیریت زمان در سفر که برای دیدن همه ی مکان های یک منطقه لازم است را به مسئول تور می سپارید و مطمئن هستید که هیچ چیز دیدنی خاصی را از دست نخواهید داد.

قیمت تور چین

شما عزیزان جهت اطلاعات کامل از ویژگی ها و تعرفه های تور چین مینار سفر کرج می توانید با آژانس مینارسفر کرج تماس بگیرید