ارائه خدمات تور گرجستان توسط آژانس مسافرتی هواپیمایی مینار سفر کرج

۸ دلیل برای سفر به گرجستان و تور گرجستان

مردم همیشه از من سوال می کنند که چرا به جمهوری گرجستان سفر می کنی؟ آیا در آن جا یک شریک تجاری پیدا کرده ای؟ آیا حس کشف دنیای جدید برای شما در آن کشور شکوفا می شود؟ یا در آن جا یک شریک زندگی پیدا کرده ای؟ حقیقت آن است که برای سفر به گرجستان دلایل زیادی وجود دارد، درحالی که دلایل منطقی زیادی وجود ندارد که ثابت کنم چرا آن کشور را دوست دارم. امیدوارم که این مطلب کمک کن به زیبایی و لذت از سفر به گرجستان را درک کنید.

از این رو به خواندن مقاله ادامه دهید و با هم علت این که گرجستان برای من و حتی شما پرجاذبه است را می یابیم. تصاویر یک دید کلی از گرجستان را برای شما ارائه می کند. مردم گرجستان خون گرم و مهمان نواز هستند و این سرزمین برای گرفتن عکس های خوب در صحنه های بی نظیر یک گزینه عالی است.

۱- مردم

یکی دیگر از دلایلی که من منظم به گرجستان سفر می کنم، به سبب مهمان نوازی، رفتار دوستانه، خون گرمی و سطح بالای فرهنگی و وعده های سالم غذا در کشور گرجستان است.

۲- غذا

به سبب ماهیت روستایی و قدمت تاریخی این کشور غذا های متنوعی دارد. خین کالی Khinkali، یکی از غذا های محلی گرجی است، که با سیب زمینی، گوشت گاو، پنیر و قارچ تهیه می شود و یک غذای بسیار محبوب است. خاچاپوری هم یک خمیر پیتزا مانند و یک غذای مورد علاقه همه است و چون پر از پنیر است من هم آن را دوست دارم.

تور گرجستان - سفر به گرجستان

۳-منظره های طبیعی

علیرغم وسعت کوچک، گرجستان طبیعت بسیار متنوعی دارد. در نواحی شمالی، مکان هایی مانند کازابگی یا مستیا، چشم ها را می رباید کوه های قفقاز با قله های برفی خود خودنمایی می کند. در اطراف کویتیسی، جنگل ها و دره ها را پیدا می کنید. بیایید سواحل دریای سیاه را فراموش نکنیم که پاییز طبیعت را جادو می کند و با رنگ های زیبای  زرد و نارنجی که به درختان می دهد، عاشقان طبیعت را محو زیبایی اش می کند.

۴-لوکس بودن گرجستان

درست است که گرجستان زیاد به داشتن هتل های برجسته معروف نیست، ولی من فکر می کنم این به سبب ضعف در تبلیغات بوده است. شما با انتخاب تور گرجستان از آژانس مسافرتی در کرج مینار سفر می توانید، از انتخاب های خوب آژانس هواپیمایی مینار سفر برخوردار باشید.

۵-آب هوای گرجستان

آب و هوای گرجستان مخصوصا پایتخت آن شهر تفلیس در تابستان بالای ۳۵ درجه را تجربه نمی کند. در زمستان نیز که من اغلب به این کشور زیبا سفر کرده ام به ندرت دیده ام که دمای هوا به پایین ۵ درجه سلسیوس برسد. شما می توانید با آژانس هواپیمایی در کرج مینار سفر تماس بگیرید و از مشاوره های آن ها برای تور گرجستان بهرمند شوید.

۶-امنیت گرجستان

گرجستان یکی از امن ترین کشورهایی است که به آن سفر می کنید. جنایتکاری، قتل، آدم ربایی گردشگری غیرممکن است؛ همانطور که « Come Back Alive»گفته است، این رویداد ها بی معنی مطلق است. بر خلاف دیگر کشورهای منطقه، فساد پلیس از بین رفته است و هیچ جنگی وجود ندارد. جنگ در سال ۲۰۰۸ در روسیه اتفاق افتاده و به پایان رسید، از طرف دیگر برخی از منابع نشان می دهد که گرجستان بعد از سنگاپور و کره سومین کشور امن در جهان است؛ بنابرین شما با خیال راحت می توانید سفر کنید.

تور گرجستان

۷-سفر به گرجستان متناسب با بودجه گردشگر

گرجستان همیشه یک مقصد برای تور های ارزان قیمت بوده است در آخرین سفرهای اخیر، دیدم که ارز لاری گرجستان (GEL) از زمان بازدید قبلی من ۳۰ درصد کاهش یافته است. بنابراین اگر شما در تنظیم بودجه سفر خود در تنگنا هستید، از تور گرجستان استفاده کنید. برای مثال می توانید یک وعده غذایی را با هزینه کمی ۱۰GEL (حدود ۴ دلار، ۳.۳۰ پوند، ۳.۷۰ دلار) سفارش دهید. عمدتا بیشتر ایرانی ها تور گرجستان را انتخاب می کنند و برای این انتخابشان دلایلی نیز دارند.

۸-گرجستان نزدیک ترین مقصد گردشگری در ایران

همانطورکه ملاحظه می کنید، گرجستان در شمال ایران و یکی از پرمخاطب ترین کشور های توریستی شمال ایران هست و گاها گوی سبقت را از ارمنستان و جمهوری آذربایجان می گیرد. اگر شما هم به دنبال تور باکیفیت به مقصد گرجستان را می گردید. همین الان از دفتر خدمات مسافرتی هواپیمایی مینار سفر کرج اولین تور گرجستان را برای خود و خانواده گرامی تان ثبت نام کنید.

منبع: http://www.travelwithpedro.com/reasons-to-travel-to-georgia-country/