جاذبه های تور ارمنستان

کشور ارمنستان به پایتختی ایروان از کشورهای همسایه ایران و از جمله کشورهای توریستی منطقه است که به دلیل پیشرفت توریسم در این کشور به یکی از گزینه های اصلی گردشگری در ایران تبدیل شده است. سالیانه تعداد زیادی ایرانی از طریق مرزهای هوایی و زمینی وارد خاک این کشور می شوند و از جاذبه های توریستی این کشور لذت می برند.

دلایلی برای سفر به ارمنستان

مکان های تاریخی

ارمنستان دارای تاریخی غنی با معماری فوق العاده است که این کشور را برای دوست داران مکان های تاریخی و معماری به مکانی جذاب تبدیل کرده است. چندین صومعه، کلیسا، معبد و قلعه باستانی در این سرزمین وجود دارد که تماشای معماری هنرمندانه اماکن شما را متحیر می کند و لذت تور ارمنستان دو چندان می شود . همچنین ما به شما این اطمینان را می دهیم که با زیبایی چند برابر نسبت به آنچه شنیده یا در سایت های اینترنتی مطالعه کرده اید مواجه خواهید شد. مجسمه مادر ارمنستان، کلیسای جامع اچمیادزین، صومعه خور ویراپ، معبد گارنی، قلعه آمبرد و صومعه تاتو، صومعه گغارد، اپرا تئاتر ارمنستان و چندین صومعه و معبد دیگر ازجمله مکان هایی است که نه تنها علاقه مندان به تاریخ، بلکه هر بازدیدکننده ای را مسحور زیبایی خود می کند. ما بازدید از این اماکن را در تور ارمنستان به شما توصیه می کنیم.

سهولت سفر از ایران

در صورتی که در پی برنامه ریزی مسافرتی کوتاه و مقرون به صرفه هستید، یکی از اصلی ترین گزینه ها برای هر ایرانی سفر به ارمنستان است. دلایل مختلفی برای ثبت نام تور ارمنستان وجود دارد که یکی از مهم ترین دلایل بعد مسافت است. قرار داشتن این کشور در همسایگی ایران، سفر به این کشور را برای ایرانیان تسهیل کرده است. از راه های مختلف زمینی و هوایی می توان به این کشور سفر کرد. آسان ترین راه، سفر هوایی است که چندان مقرون به صرفه نیست. اما شما در عرض یک ساعت و نیم در خاک ارمنستان هستید. در واقع در یک چشم به هم زدن خود را در این کشور زیبا خواهید یافت. عدم نیاز به ویزا و تجربه سفر خارجی با پاسپورت از دیگر مزایای تور ارمنستان است.

اقامت و غذا

به دلیل توسعه توریسم و قرار گرفتن این کشور در بالای لیست مناطق توریستی منطقه، هتل ها و مکان های اقامتی خدمات متنوعی را در قیمت های مختلف برای توریست ها با بودجه های مختلف ارائه می دهد.یکی از اصلی ترین دغدغه ها در سفرهای خارجی مساله غذا می باشد که خوشبختانه ارمنستان دارای غذاهای متنوع است که اکثرا به مذاق ایرانیان سازگار است و کباب های مختلف در این کشور با کیفیت خوب برای گردشگران سرو می شود. همچنین با وجود اینکه این کشور راهی به دریای آزاد ندارد، اما می توانید غذاهای دریایی مختلف را در ارمنستان امتحان کنید. یکی دیگر از دغدغه های گردشگران ارزش پول کشور مقصد نسبت به مبدا می باشد که به دلیل نزدیک بودن با واحد پول ایران برای ایرانیان کشور ارزان قیمتی محسوب می شود.

سفر به طبیعت زیبای ارمنستان - تور ارمنستان

طبیعت زیبای ارمنستان

ارمنستان با داشتن آب و هوایی معتدل و طبیعتی زیبا، سالیانه پذیرای میلیون ها گردشگر از سراسر جهان است. بازدید از مناطق توریستی طبیعت ارمنستان باعث ثبت این تصاویر رویایی در ذهن شما شده و قطعا تا مدت ها بعد از بازگشت از سفر، به بازگویی خاطرات و تعریف کردن طبیعت ارمنستان خواهید پرداخت. دره گل ها، دریاچه سوان، گذرگاه سلیم کشور ارمنستان، شهر غار خندزورسک کشور ارمنستان، سمفونی سنگ‌ های ارمنستان، آبشار مامروت قار کشور ارمنستان از طبیعت توریستی ارمنستان محسوب می شود.

خرید و مراکز تجاری ارمنستان

خرید یکی از اصلی ترین قسمت های هر سفر به حساب می آید، مراکز خرید لوکس و متنوع در ارمنستان با توجه به توسعه گردشگری در این کشور احداث شده است که باعث جذب توریست ها به این مراکز شده و امکان خرید محصولات با کیفیت خوب و  قیمت مناسب را در اختیار گردشگران قرار می دهد. مرکز خرید دالما، سالت ساک، بازار هنری ورنیساج از جمله مراکز خرید ارمنستان هستند. از این رو فرصت خرید و بازدید از مراکز خرید ارمنستان را از دست ندهید.

خاطرات یک سفر به یاد ماندنی را با تور ارمنستان تجربه کنید

انتخاب آژانس مسافرتی برای سفرهای خارجی با وجود تمامی مزایا و جذابیت های این سفرها، به دلیل اینکه ریسک های زیادی نیز دارد، حساس است. آژانس مسافرتی مینار سفر کرج با وجود کادر مجرب در داشتن سفری راحت و بی دغدغه به شما کمک خواهد کرد. جهت اطلاع از جزئیات تور ارمنستان با آژانس هواپیمایی در کرج مینار سفر در ارتباط باشید. شما با مراجعه به دفتر خدمات مسافرتی مینار سفر کرج می توانید از شرایط، خدمات متنوع این تور آگاه شوید. با توجه به افزایش رقابت بین کادرهای مجرب آژانس مسافرتی در کرج توقعات نسبت به ارائه خدمات بالا رفته است. شما با انتخاب مناسب آژانس مسافرتی در کرج می توانید با خیال راحت چمدان خود را برای داشتن سفری خاطره انگیز ببندید.