• کرج، تقاطع ملاصدرا و تعاون، مجتمع پاسارگاد، واحد ۴
  • ۰۹۱۲-۶۳۸۴۳۵۹
  • ۰۲۶-۳۲۵۲۹۲۰۰ - ۰۲۶-۳۲۵۶۲۵۴۶

پرسش های متداول

چگونه از زمان های موجود وقت سفارت مطلع شویم؟

این کار، فقط بر اساس تجربه به دست می‌آید. اگر می‌خواهید به وقت های خالی سفارت هر کشوری دست پیدا کنید، باید در روز‌های مختلف و در ساعات مختلف روزانه به سایت تعیین وقت سفارت کشور مورد نظر وارد شوید تا با الگوریتم آن به طور کامل آشنایی پیدا کنید.

هزینه گرفتن وقت سفارت بابت چیست ؟

تعیین وقت سفارت بعضی از کشورها، مثل کشور ایتالیا و یا آلمان، به سختی انجام می‌شود. به طوری در بعضی از مواقع، در ۱ ساعت تمامی وقت های موجود تکمیل می‌شود. برخی از آژانس ها و یا کارگزاران ویزای این کشور‌ها، با برنامه ریزی دقیق و یا استفاده از نرم افزارهای قدرتمند، می‌توانند وقت سفارت این کشور‌ها را بگیرند. در حقیقت، این عاملان پول استفاده از امکانات خود را از شما می‌گیرند.

آیا کارگزاری بابت گرفتن وقت سفارت هزینه ای پرداخت می کند؟

برای برخی کشورها، بله. به طور مثال برای تعیین وقت سفارت آلمان، باید ۱۹۰ هزار تومان به کارگزاری آن پرداخت کنید. این هزینه، یک نوع غربالگری بین متقاضیان ویزا و کسانی که فقط می‌خواهند شانس خود را محک بزنند، می‌باشد.

چگونه میتوانیم خودمان وقت سفارت بگیریم؟

ابتدا باید مشخص کنید که وقت سفارت کدام کشور را می‌خواهید. پس از آن، مشخص کنید که وقت سفارت آن کشور را کارگزاری تعیین می‌کند و یا سفارت خانه و کنسولگری آن. پس از آن می‌توانید خودتان با ورود به سایت کارگزار و یا سفارت مربوطه، وقت سفارت خود را تعیین کنید.
این که خودتان وقت سفارت بگیرید یک مزیت دارد و آن این است که می‌توانید برنامه ریزی دقیق تری نسبت به سفر‌تان داشته باشید.

آبا با مراجعه حضوری به سفارت ها میتوانیم وقت سفارت بگیریم؟

خیر. در تعریف وقت سفارت گفتیم که تعیین وقت سفارت، برای جلوگیری از ازدحام متقاضیان در سفارت خانه کشور مبدا می‌باشد و در مراجعه برای تعیین وقت سفارت، کسی پاسخگوی شما نخواهد بود.

هنگام مراجعه به سفارت چه مدارکی به همراه داشته باشیم؟

زمانی که در سفارت حضور پیدا می‌کنید، باید دو نوع مدرک همراه خود ببرید. یک نوع مدارک عمومی که در همه ویزاها یکسان است و یک نوع مدارک اختصاصی که بسته به ویزای انتخابی شما متفاوت است. هزینه پرداختی در سفارت هم، بسته به نوع ویزای انتخابی شما متغیر می‌باشد.

گرفتن وقت سفارت

شما با توجه به ویزای درخواستی خود، باید با افسران ویزای کشور مقصد مصاحبه کنید. حالا بسته به کشور مقصدتان، یا باید با افسران ویزا مصاحبه کنید و یا فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به سفارت و یا کارگزاری مراجعه کنید. به دلیل ازدیاد درخواست متقاضیان ویزا، سفارت خانه ها و کنسولگری ها تصمیم گرفتند تا برای جلوگیری از شلوغی و ازدحام متقاضیان، سیستم تعیین وقت سفارت را پیاده سازی کنند.

وقت سفارت در اصل همان نوبت بانکی است. با این تفاوت که چند دقیقه و یا چند ساعت بعد نوبت شما فرا نمی‌رسد بلکه ممکن است، ۱ روز، ۱ ماه و حتی ۱ سال بعد نوبت مراجعه شما به سفارت فرا برسد.

 

ارائه خدمات وقت سفارت کشورهای فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، بلژیک ، نروژ و وقت سفارت آمریکا از ترکیه ، امارات و ارمنستان و ثبت نام ویزای کانادا به صورت کاملا تخصصی و تضمینی را از آژانس مسافرتی مینار سفر بخواهید.

گرفتن وقت برای مراجعه به سفارت از طریق راههای معرفی شده در سفارت انجام شده و کارشناسان هیچگونه ارتباطی با سفارتها ندارند.

اما چرا باید وقت سفارت را از مینار سفر بگیرید؟

آژانس مسافرتی مینار سفر به عنوان یک آژانس مسافرتی در کرج به خاطر سابقه کار طولانی مدت در زمینه اخذ ویزا و وقت سفارت کشور‌های مختلف، با سیستم های تعیین وقت سفارت آشنایی دارند و زمان دقیق باز شدن وقت های سفارت را می‌دانند. از طرفی دیگر، شما برای مراجعه به سفارت خانه ها باید فرم درخواست ویزای خود را تکمیل کنید که اگر اشتباهی در پر کردن فرم رخ دهد، ممکن است باعث رد شدن درخواست ویزای شما شود. همچنین، باید رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل و بیمه مسافرتی خود را به افسران ویزا تحویل دهید.

اگر فکر می‌کنید که در تهیه مدارک و پر کردن فرم ویزا مشکلی ندارید، خودتان برای تعیین وقت سفارت اقدام کنید.

پر کردن فرم ویزا و مشاوره جمع آوری مدارک مورد نیاز مطابق درخواست هر سفارت یکی از مهمترین مواردی است که قابل ارائه می باشد.

 

وقت سفارت فوری

وقت سفارت کشورهای عضو اتحادیه شینگن از لحاظ زمانبندی و مدارک مورد نیاز متفاوت می باشد .  به طور مثال وقت سفارت آلمان یکی از طولانی ترین وقتهایی می باشد که پس از درخواست به مسافر اعلام می نماید . برای گرفتن وقت فوری سفارت برای سفر به کشورهای شینگن ابتدا با کارشناسان ما تماس بگیرید سپس برنامه زمانبندی سفر خود را مطابق با وقتی که سفارت ارائه می نماید تنظیم بنمایید.

برای اطمینان مسافران عزیز ، اخذ هزینه کارمزد وقت سفارت پس از اعلام وقت به مسافر دریافت می شود .

در نظر داشته باشید به دلیل اینکه وقت فوری سفارت در زمان های مختلف یکسان نمی باشد لذا قبل از درخواست زمان هر سفارت را از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

وقت سفارت فوری، به شما اجازه می‌هد حتی در ۱ ساعت بعد در سفارت خانه حضور داشته باشید. معمولا کارگزاران و آژانس ها برای وقت سفارت فوری هزینه بیشتری نسبت به وقت معمولی سفارت می‌گیرند. اما اگر بخواهید به اصل مطلب نگاه کنید، کار سخت و زمان گیری انجام نمی‌شود بلکه فقط با هوشیاری بالا عمل می‌کنند و شما هزینه بیشتر را، فقط بابت شناخت کامل سفارت کشور مقصد و تجربه بالای آن ها پرداخت می‌کنید.

گرفتن وقت سفارت در کرج

فرقی نمی کند ساکن تهران باشید یا شهر کرج و یا حتی شهر های دیگر، آژانس مینار سفر کرج به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن از سفارت وقت بگیرید

رزرو تلفنی