• کرج، تقاطع ملاصدرا و تعاون، مجتمع پاسارگاد، واحد ۴
 • ۰۹۱۲-۶۳۸۴۳۵۹
 • ۰۲۶-۳۲۵۲۹۲۰۰ - ۰۲۶-۳۲۵۶۲۵۴۶

وب‌سایت مینارسفر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند

 • خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت صوفی گشت جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت صوفی گشت و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
 • اطلاعات شخصی کاربران در مینارسفر کاملاً محرمانه است. مینارسفر تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت صوفی گشت اطلاع دهد
 • کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود
 • کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت صوفی گشت اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
 • وب‌سایت مینارسفر به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
 • هرگونه سوء استفاده از نام مینارسفر، سایت اینترنتی مینارسفر، مکاتبه از طرف مینارسفر و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 • وب‌سایت مینارسفر اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 1. عملیات خرید بلیط و تور در وب‌سایت مینارسفر مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط، متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید بلیط و تور آگاهی کامل دارد.
 2. طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسئولیت کنسلی، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز، بر عهده‌ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ی پرواز است.
 3. هنگام ثبت‌نام و رزرو بلیط، نام مسافر باید به صورت صحیح با حروف انگلیسی وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی بلیط وجود ندارد و مینارسفر، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده ندارد و برای اصلاح اطلاعات، مسافر می‌بایست بلیط را کنسل و مجدداً خریداری کند.
 4. بلیط خریداری شده، متعلق به مسافری است که مشخصاتش در سیستم وارد شده است و غیر قابل انتقال به غیر می‌باشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر در بلیط و کارت شناسایی، مسافر پذیرش نخواهد شد.
 5. در قوانین هواپیمایی کشوری، مسافران نوزاد کم‌تر از دو سال، مسافران کودک بین دو تا دوازده سال تمام و مسافران بزرگسال، بیش از دوازده سال سن دارند. در صورت عدم دقت خریدار و اشتباه وارد نمودن رده‌ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما ممانعت به عمل خواهد آمد و بلیط کودک را به هیچ وجه نمی‌توان به تنهایی و جدا از بلیط بزرگسال خرید کرد. لازم به ذکر است که در بلیط‌های نرخ مصوب، قیمت بلیط برای مسافران نوزاد، کودک و بزرگسال متفاوت است. توجه داشته باشید که در پروازهای چارتر مبلغ بلیط نوزاد در فرودگاه پرداخت می‌شود.
 6.  پس از انجام پرداخت و تائید آن، رزرو و خرید قطعی شده و بلیط به ایمیل مسافر ارسال می‌شود. هنگام مراجعه به فرودگاه، در پروازهای چارتر ارائه‌ی یک نسخه‌ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی، ارائه‌ی شماره‌ی بلیط به همراه مدرک معتبر شناسایی به کانتر هواپیمایی مربوطه الزامی است.
 7. هر نوع کنسلی بلیط از طرف مسافر، مطابق قوانین هواپیمایی کشوری، شامل جریمه‌ی کنسلی می‌شود. مقدار این جریمه بنا بر قوانین کنسلی هر ایرلاین متفاوت است. پس از درخواست استرداد توسط مسافر، مبلغ جریمه از قیمت بلیط کسر شده و بقیه‌ی پول، به‌طور آنلاین به حساب مسافر برمی‌گردد. مدت زمان بازگشت وجه، تابع مقررات بین بانکی (بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت) می‌باشد.
 8. در صورت لغو پرواز یا تأخیر بیشتر از دو ساعت در پرواز‌های داخلی، مسافر باید بلیط خود را در کانتر هواپیمایی مربوطه در فرودگاه مهر کند. با همراه داشتن بلیط مهر شده و مراجعه‌ی حضوری به دفتر آژانس مینارسفر ، هزینه‌ی پرواز به شما بازگردانده خواهد شد. همچنین اگر مسافر پیش از رفتن به فرودگاه از لغو پرواز مطلع شود، می‌تواند با تماس تلفنی با دفتر آژانس، بدون پرداخت جریمه در پروازهای جایگزین بلیط تهیه کند .لازم به ذکر است درصورت خرید پرواز داخلی دوطرفه ، در صورت لغو پرواز رفت یا انصراف مسافر از پرواز به دلیل تأخیر بیش از دو ساعت، لغو پرواز برگشت شامل جریمه‌ی کنسلی می‌باشد.
 9. خریدار حق تغییر قیمت بلیط، دست بردن در مفاد بلیط به هر طریق و هر شکل، و یا فروش مجدد بلیط با قیمتی بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.
 10. طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری، همراه داشتن مجوز پزشک برای خانم‌های باردار، افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی-عروقی، بیماری‌های تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانی که دیالیز می‌شوند یا کسانی که از داروهای تضعیف‌کننده‌ی سیستم ایمنی استفاده می‌نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می‌باشد. همچنین لازم است که این مسافران، داروهای مورد نیاز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند.
 11. بر اساس قوانین موجود، صدور بلیط در مسیرهای عتبات عالیات برای اتباع کشورهای افغانستان، هند، بنگلادش و پاکستان مقدور نیست و درصورت خرید بلیط توسط این افراد، تمام مسئولیت‌های بعدی، بر عهده‌ی خودِ کاربر خواهد بود.
 12. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. تمام بلیط‌های این وب‌سایت توسط آژانس مینارسفر صادر می‌شود و کلیه‌ی مسئولیت‌های صدور بلیط برعهده‌ی این آژانس است.
 13. صحت مدارک مورد نیاز سفر جهت ورود به کشور مقصد و یا نقطه میانی (ترانزیت) از قبیل دارا بودن بلیط دوطرفه , واچر هتل ,انواع ویزا و سایر مدارک و فرم های مورد نیاز و محدودیت های گمرکی و ارزی به عهده مسافر است.
 14. انقضاء پاسپورت شما بایستی ۱۸۰ روز از تاریخ برگشت اعتبار داشته باشد.
 15. در اولین نقطه ورودی به کشورهای آمریکا و کانادا ، مسافر ملزم به گرفتن چمدان میباشد.
 16. عبور از حوزه شینگن ,در هر مسیر به صورت ترانزیت یکبار مجاز میباشد.
 17. مسئولیت کنترل ویزای کشور مقصد و ویزای ترانزیت به عهده مسافر است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره ۰۲۶۳۴۱۳۹ تماس حاصل فرمایید.
 18. ممکن است حین فرآیند خرید و پرداخت وجه بلیط، پرواز پر شود. اگر این اتفاق بعد از کسر مبلغ از حساب شما رخ بدهد، مبلغ بلیط به اعتبار شما افزوده می‌شود و می‌توانید دوباره برای خرید بلیط اقدام کنید. کسر مبلغ از حساب شما به منزله‌ی اخذ قطعی بلیط نیست.
 19. در بارداری اول؛در صورتی که پرواز کمتر از دوساعت باشد ، مسافر باید تا انتهای هفته ۳۲ گواهی پزشک معالج با درج سن بارداری و تخمین زایمان به همراه داشته باشید . در صورتی که پرواز بیشتر از دوساعت باشد ،مسافر باید تا انتهای هفته ۲۸ گواهی پزشک معالج با درج سن بارداری و تخمین تاریخ زایمان به همراه داشته باشد. از هفته ۲۸ تا ۳۵  مسافر باید دارای گواهی پزشک معتمد هواپیمایی کشور را به همراه داشته باشد.
 20. در بارداری دوم؛با هر زمان پرواز تا انتهای هفته ۲۸ ،مسافر باید گواهی پزشک معالج با درج سن بارداری و تخمین تاریخ زایمان به همراه داشته باشد .با هرزمان پروازی از هفته ۲۸ تا ۳۵ ، مسافر باید گواهی پزشک معتمد هواپیمایی کشور را به همراه داشته باشد .

توجه: ساعت ثبت درخواست کنسلی پرواز، بر اساس ساعتی که سایت ایرلاین مذکور اعلام می‌کند محاسبه می‌شود.  بنابراین برای اطمینان از ثبت به موقع درخواست خود، ۳۰ دقیقه زودتر از زمان اعلام‌شده در جدول زیر را در نظر بگیرید. در غیر این صورت، مینارسفر مسئولیت تاخیر در ثبت درخواست و افزایش جریمه کنسلی را بر عهده نمی‌گیرد.

خط هواییشناسه نرخیاز لحظه صدور تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
ایران ایرO L N M Q V Y C J۳۰ %۶۰ %
کاسپینM۴۰ %۷۰ %
V KF L LF LB LH۵۰ %۸۰ %
زاگرس ایرO L N M Q V Y C J۳۰ %۶۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز لحظه صدور تا ۳۰ دقیقه قبل از پروازاز ۳۰ دقیقه قبل از پرواز به بعد
آسمان ایرA D I Z۱۵ %۳۰ %
N Y S U O V M X R Q W۲۰ %۴۰ %
L H K B۳۰ %۶۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز لحظه صدور تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر یک روز قبل تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
ماهانS X T V Q P R Y B۱۰ %۳۰ %۵۰ %
L۱۵ %۴۰ %۵۰ %
N۲۰ %۵۰ %۷۰ %
I۲۰ %۴۰ %۵۰ %
C۳۰ %۴۰ %۷۰ %
کارون (نفت) ایرB S Y N Q K V X H L M R U۳۰ %۵۰ %۶۵ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز لحظه صدور تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
ماهانU W۹۰ %۹۵ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز زمان صدور (تا ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پرواز)از ۱۲ ظهر ۳ روز قبل تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر ۱ روز قبل تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۳ ساعت تا ۳۰ دقیقه قبل از پرواز
تابان ایرY R V Z L M A I P F K D N۲۰ %۳۰ %۴۰ %۵۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز لحظه صدور تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۳ ساعت تا ۳۰ دقیقه قبل از پروازاز ۳۰ دقیقه قبل از پرواز به بعد
تابان ایر۰ تا ۰ ریال۱۰ %۳۰ %۵۰ %
سپهران ایرC J I P Z S L Q V N W B T H Y K M۴۰ %۵۰ %۶۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز لحظه صدور بلیط تا زمان پرواز
تابان ایرB W J S O Q E U H X۱۰۰ %
قشم ایرN R K۱۰۰ %
کاسپینV A F U D IF IB IH IE I۱۰۰ %
معراج ایرP۱۰۰ %
ایران ایر تور  ۰ تا ۱,۵۵۰,۰۰۰ ریال۹۵ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز زمان صدور (تا ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پرواز)از ۱۲ ظهر ۳ روز قبل تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۳۰ دقیقه قبل از پرواز به بعد
قشم ایربه غیر از N R K۵ %۱۰ %۵۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز ۳ ساعت تا ۳۰ دقیقه قبل از پرواز
قشم ایربه غیر از N R K۳۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز ۱۲ ظهر ۳ روز قبل تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
کاسپینW WF WB N NF NB X S SF H HF P PF PB R RF RB RH RD RE JD JH JF J Z FZ ZF ZB ZH ZD Q QF QB QH QD۳۰ %۵۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیتا ۲۴ ساعت قبل از پروازاز ۲۴ ساعت قبل پرواز به بعد
کیش ایرJ C Y H V R D۲۰ %۴۰ %
Q M N L O۲۵ %۵۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیتا ۲۴ ساعت قبل از پروازاز ۲۴ ساعت تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
آتا ایرL P Y R N X M V O B۲۰ %۴۰ %۵۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز زمان صدور تا ۴ ساعت قبل از پروازاز ۴ ساعت قبل از پرواز به بعد
معراج ایرY Y1۵۵۰,۰۰۰ ریال۷۰۰,۰۰۰ ریال
B B1۴۰۰,۰۰۰ ریال۶۰۰,۰۰۰ ریال
H H1 H2۴۰۰,۰۰۰ ریال۵۰۰,۰۰۰ ریال

 

خط هواییشناسه نرخیاز زمان صدور (تا ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پرواز)از ۱۲ ظهر ۳ روز قبل تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر ۱ روز قبل تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
زاگرس ایرC J W CIP۱۵ %۲۰ %۳۰ %۴۰ %
B D E S I T U A۱۵ %۲۰ %۳۰ %۴۰ %
Q L۳۵ %۴۰ %۵۰ %۷۰ %
H۴۵ %۵۰ %۶۰ %۸۰ %
زاگرس ایرI T U A۱۵ %۲۰ %۳۰ %۴۰ %
Q L H۴۵ %۵۰ %۶۰ %۸۰ %
تفتانهمه۱۵ %۲۵ %۴۰ %۵۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز زمان صدور (تا ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پرواز)از ۱۲ ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد
زاگرس ایرP V Y K۵۰ %۱۰۰ %
زاگرس ایرP V Y K W۵۰ %۱۰۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیتا قبل از ساعت ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر ۳ روز قبل تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد
ایران ایر تور ۴,۰۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ %۴۰ %۵۰ %
 ۲,۴۵۰,۰۰۰ تا ۴,۰۵۰,۰۰۰ ریال۴۰ %۵۰ %۶۰ %
 ۱,۵۵۰,۰۰۰  تا ۲,۴۵۰,۰۰۰ ریال۶۰ %۷۰ %۸۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز زمان صدور (تا ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پرواز)از ۱۲ ظهر ۳ روز قبل تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر یک روز قبل تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
زاگرس ایرM N R۳۵ %۴۰ %۵۰ %۷۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز زمان صدور (تا ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پرواز)از ۱۲ ظهر ۳ روز قبل تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر یک روز قبل تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۲۴ ساعت تا ۳ ساعت قبل از پرواز
زاگرس ایرM N R۲۵ %۳۰ %۴۰ %۵۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیتا قبل از ساعت ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر ۳ روز قبل تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر ۱ روز قبل تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
زاگرس ایرZ X F۱۰ %۱۵ %۲۰ %۳۰ %
B D E S۲۵ %۳۰ %۴۰ %۵۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیتا قبل از ساعت ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پروازاز ۱۲ ظهر ۱ روز قبل تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۳۰ دقیقه قبل از پرواز به بعد
زاگرس ایرZ X۱۰ %۲۰ %۳۰ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز ۱۲ ظهر ۳ روز قبل تا ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پرواز
زاگرس ایرZ X۱۵ %

 

خط هواییشناسه نرخیاز زمان صدور (تا ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پرواز)از ۱۲ ظهر ۱ روز قبل تا ۳ ساعت قبل از پروازاز ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
وارشM N H S V Y۱۰ %۳۰ %۵۰ %

توجه: در صورت همراه داشتن حیوان خانگی، حتماً قبل از سفر با پشتیبانی مینارسفر تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.

قوانین کنسلی پرواز های چارتری

۱٫در صورت کنسل شدن پرواز چارتر و عدم دریافت بلیط جایگزین از طرف آژانس، مبلغ بلیط به‌طور کامل استرداد خواهد شد.

 1. در صورت ابطال یا تاخیر بیش از ۲ ساعت در پروازهای چارتری ارسال بلیط مهر شده الزامی است.
 2. قیمت بلیطچارتر برای کودکان بین ۲ تا ۱۲ سال، برابر با قیمت بلیط بزرگسال است.

رزرو تلفنی