• کرج، تقاطع ملاصدرا و تعاون، مجتمع پاسارگاد، واحد ۴
  • ۰۹۱۲-۶۳۸۴۳۵۹
  • ۰۹۳۵-۱۶۲۲۷۹۴
  • ۰۲۶-۳۲۵۲۹۲۰۰ - ۰۲۶-۳۲۵۶۲۵۴۶

ویزا کانادا در کرج

اگر ساکن کرج هستید و تصمیم به  اخذ ویزا کانادا کرده اید،اگر برای تحصیل و یا اقامت دائم کشور کانادا را انتخاب کرده اید و قصد مهاجرت به کانادا را دارید ما به شما کمک خواهیم کرد تا دیگر دغدغه اقامت کانادا و روش های گرفتن ویزا کانادا را نداشته باشید.

آژانس مسافرتی مینارسفر کرج به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن با اطمینان خاطر ویزا کانادا بگیرید. با ما تماس بگیرید…

انواع ویزا کانادا

انواع ویزای کانادا

از انواع ویزا کانادا می توان به ویزای توریستی کانادا، ویزا تحصیلی کانادا، ویزا تجاری کانادا،  ویزای کاری کانادا و اشاره کرد  که هر یک زیر شاخه هایی دارند. ویزای الحاق به همسر هم از دیگر ویزاهایی است که برای اخذ آن ها باید اقدام کرد.

این ویزا توسط افرادی که همسرشان دارای اقامت دائم و یا شهروندی کانادا می باشد قابل اخذ است.

اگر به هر دلیلی قصد سفر و یا اقامت به کانادا را دارید برای هر مقصود یک نوع ویزا کانادا در نظر گرفته شده است.باید توجه کنید ویزای کانادا دارای اعتبار معینی می باشد و در نظر بگیرید قبل از پایان اعتبار ویزا کانادا کشور کانادا را بایستی ترک کنید

ویزای توریستی کانادا

این ویزا در حالت کلی به صورت ۵ ساله است. اما هنگام صدور، اعتبار آن به اعتبار پاسپورت متقاضی بستگی دارد. یعنی چنانچه تاریخ انقضای پاسپورت ۲ سال باشد، ویزای صادر شده نیز به صورت ۲ ساله می‌باشد. ویزای ۵ ساله کانادا به صورت چند بار ورود صادر می‌شود. یعنی متقاضی می‌تواند به مدت ۵ سال هرچند بار که بخواهد به کانادا رفت و آمد داشته باشد. البته در هر بار ورود فقط ۶ ماه می‌تواند در این کشور اقامت داشته باشد.

در این نوع ویزا مدارک متقاضی ویزای کانادا، توسط کارشناسان بخش ویزای آژانس هواپیمایی ستاره ونک بررسی می‌شود. بعد از تکمیل فرم توسط کارشناسان ما، چنانچه متقاضی مدارک بیشتر برای ارائه داشته باشد، به درخواست ایشان، مدارک در صفحه اختصاصی که برای هر مسافر یا خانواده در سایت سفارت مشخص شده بارگذاری و ثبت می‌شود.

نکات مهم ویزای ۵ ساله کانادا
مسافر می‌تواند بعد از اتمام دوره ۶ ماهه، مدت اقامت خود را تمدید کند.
مسافر می‌تواند قبل از اتمام اعتبار ویزا، مجدداً برای تمدید ویزای کانادا خود اقدام کند.
با توجه به هدف متقاضی برای سفر و همچنین تشخیص افسر سفارت، در برخی از موارد ویزا به صورت یک‌بار ورود صادر می‌شود که در این صورت مسافر مجاز است فقط یک‌بار به کانادا سفر کند. این ویزا یک‌بار ورود نامیده می‌شود و دارنده آن می‌تواند ۶ ماه در کانادا اقامت داشته باشد. (ویزای یک‌بار ورود معمولاً برای متقاضیانی صادر می‌شود که برای شرکت در همایش، مسابقات ورزشی یا شرکت در دوره‌های خاص و … به کانادا سفر می‌کنند.)‌‌

شرایط افراد متقاضی دریافت ویزای ۵ ساله کانادا

این ویزا توریستی است و صرفاً برای متقاضیانی صادر می‌شود که قصد بازدید از جاذبه‌های کانادا و یا دیدار با اقوام خود را دارند.
مدارک ارائه شده به سفارت بایستی با هدف سفر مطابقت داشته باشد.
شخص متقاضی قصد کار و یا تحصیل در کانادا را نداشته باشد. (ویزای کار و تحصیل کانادا شرایط و مدارک مخصوص به خود را دارند.)
شخص متقاضی نباید هیچ سابقه کیفری در کشور خود و سایر کشورها داشته باشد.
شخص متقاضی نباید به بیماری واگیردار و خطرناک مبتلا باشد.

 

ویزای تجاری و کاری کانادا

ویزای تجاری و کاری با یکدیگر تفاوت هایی دارند. ویزای تجاری بیشتر توسط افرادی قابل اخذ است که قصد سرمایه گذاری و یا ایجاد یک کار را در کشور مقصد دارند. به این ترتیب افراد می توانند ویزای تجاری را اخذ کنند و سفر خود را به کشور مقصد آغاز کنند.

ویزای کار کانادا هم برای افرادی است که قصد کار در کشور مقصد را دارند. این افراد می توانند شغلی را بیابند تا بتوانند بر اساس آن ویزای مورد نظر خود را اخذ کنند. این دسته از افراد باید پس از پیدا کردن شغلی معتبر در کانادا، از کارفرمای خویش بخواهند تا بتوانید دعوتنامه ای معتبر داشته باشید.کارفرما، دعوتنامه ای معتبر را برای شخص ارسال می کند و وی می تواند با ارائه این نامه به همراه دیگر مدارک خود به سفارت؛ ویزای کاری کانادا را اخذ کند. با اخذ این ویزا می توان به کشور کانادا سفر کرد و در شغل مدنظر فعالیت را آغاز کرد. این روش برای افرادی که قصد مهاجرت را دارند نیز بسیار اهمیت دارند.

هزینه اخذ ویزا کانادا

شاید برای شما هم مهم باشد که بدانید هزینه اخذ ویزای کانادا چقدر هست و چه نوع ویزایی چه میزان هزینه خواهد داشت.

جهت گرفتن ویزا کانادا باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید.

برای این که بخواهید سفر خود به کشور کانادا ا آغاز کنید، باید هزینه هایی را بپردازد. اولین هزینه ای که باید پرداخت شود، هزینه انگشت نگاری است. این هزینه با توجه به سن و سال متغیر است. کلیه افراد زیر چهارده سال و افراد بالای هشتاد سال از پرداخت هزینه و انجام انگشت نگاری معاف هستند.

افرادی که بین چهارده تا هشتاد سال هستند هزینه ای معادل هشتاد و پنج دلار کانادا را باید بابت هزینه ویزای کانادا بپردازند. این هزینه باید پرداخت شود و انگشت نگاری نیز انجام گیرد. هزینه دیگری که برای اخذ ویزای کانادا باید بپردازید، حدود صد دلار کانادا است. این هزینه از تمام افراد اخذ می شود.

پس فردی که بین چهارده تا هشتاد و پنج سال سن دارد باید هزینه ای بالغ بر صد و هشتاد و پنج دلار کانادا را پرداخت کند. به این ترتیب شخص می تواند درخواست خود برای اخذ ویزای کانادا را به سفارت ارائه دهد و پس از آن سفر خود را به این کشور زیبا و دیدنی آغاز نماید.

جهت برآورد کلی هزینه سفر و اخذ ویزا کانادا می توانید با کارشناسان مینار سفر تماس بگیرید.

 

همشهریان گرامی در تهران و کرج اگر سوالات دیگری در خصوص شرایط اخذ ویزا کانادا و یا پیکاپ پاسپورت کانادا و وقت سفارت دارید می توانید با کارشناسان مینار سفر در تماس باشید.

رزرو تلفنی