جاذبه های گردشگری تایلند

در این مقاله به جاذبه های دیدنی تایلند میپردازیم که  آژانس مسافرتی در کرج این تورها را همیشه برگزار می کند، شما می توانید با برقرای یک تماس با دفتر خدماتی هواپیمایی مینار سفر کرج بلیط تور ارزان جاذبه های دیدنی تایلند را تهیه نمایید.

آژانس مسافرتی مینار سفر در کرج با سال ها تجربه در حوزه ی جهانگردی و ایرانگردی، گزینه ی مناسبی برای انتخاب تور ارزان و البته اعتماد شما عزیزان می باشد.

تایلند،  به عنوان سرزمین لبخند شناخته می شود، یک جواهر آسیای جنوب شرقی است. تایلند به اندازه کافی توسعه یافته است تا بیشترین راحتی را فراهم کند  تایلند یک کشور با تجربه برای سفراست.

شهرهای مانند بانکوک و چیانگ مای در حال فعالیت در تجارت  هستند،  جاذبه های تایلند متنوع هستند و هر کدام از آنها یک تجربه ی خوب و خاطره انگیز را به خود می گیرد.

۱- ریلی بیچ

استان کرابی به برخی از معروف ترین معبودها در تایلند می پردازد  یکی از بهترین سواحل در کشور، Railay دارای سواحل شنی سفید، آب آبی روشن ، احساسی است که انگارشما یک قطعه از بهشت ​​پیداکرده اید.

۲- کاخ بزرگ، بانکوک

حتی اگر برنامه های شما برای تایلند عمدتا شامل رفتن به ساحل، خوردن و… باشد، احتمالا حداقل یک یا دو روز در بانکوک صرف خواهید کرد. در پایتخت چیزهای زیادی وجود دارد که بتوانید آن را ببینید ، اما شاید بهترین راه برای شروع کاخ بزرگ باشد. این یکی از جذابیت های گشت و گذار در شهر است و  اهمیت تاریخی دارد.

حوضچه ها، پیچ و خم های سالن های سلطنتی، معابد و آثار باستانی توجه شما را جلب میکند، مهمترین آنها، معبد  بیدگل زمرد است. گفته می شود که در این معبد، یک قطعه استخوانی یا موی از خود Buddha روشن شده است. همچنین بانکوک مرکز اصلی سفرهای بین المللی است، این نقطه شروع خوبی برای سفرهای گشت و گذار در سراسر کشور است.

۳- پیاده رو خیابان یکشنبه، چیانگ مای

 

هنگام پیاده روی در خیابان های تایلند انواع مختلف غذاها به چشم میخورد، و می توانیددر پیاده روی چیانگ مای  فروشندگان انواع طلا و جواهرات و… پد تایلندی، ساتای مرغ، سماس، کیک خرچنگ، موز سرخ شده، طعمه های شیرین و میوه های تازه را به چشم ببینید.

منبع:www.planetware.com