جاذبه های دیدنی ترکیه

در این مقاله به جاذبه های دیدنی ترکیه میپردازیم که  آژانس مسافرتی در کرج این تورها را همیشه برگزار می کند، شما می توانید با برقرای یک تماس با دفتر خدماتی هواپیمایی مینار سفر کرج بلیط تور ارزان جاذبه های دیدنی ترکیه را تهیه نمایید.

ترکیه به عنوان مرجانهای باقی مانده از نمایشگاه فاتحان به نمایش گذاشته شده و به نمایش گذاشته شده است که هرگز نمیتواند تحت تأثیر قرار گیرد، ترکیه یک منطقه خیره کننده است  در آسیا و اروپا. فرهنگ پر جنب و جوش، غذای معروف و تاریخ قدیمی، همه کسانی که در اینجا سرمایه گذاری می کنند، به چشم می خورد، در حالی که مناظر شگفت انگیز آن – از مدیترانه به کوه های توانا و استپ خشک – برجسته در خود هستند.  در تاریخ غرق شدن در ویرانه های مانند افسس غوطه ور شوید، یا ببینید برخی از پانوراما در پاموککلای و کاپادوکیا، پایتخت کاپادوکیا، پایتختی ترین پایتخت جهان است .

۱-آیه صوفا

به عنوان یکی از زیباترین ساختمانهای جهان شناخته شده، جلال طلایی بیزانس موزه Aya Sofya (حجاب سوفیا) نه تنها یکی از مهمترین مواردی است که در استانبول بلکه در ترکیه نیز انجام می شود. بخش عمده ای از بیرونی آن توسط مینا های ظریف پس از فتح عثمانی افزوده شده است، در حالی که فستیوال های فرسوده و شیک و منحصر به فرد آن یادآوری بزرگ قدرت و قدرت قسطنطنیه است. این آثار معروف برای هر توریستی که از کشور دیدن می کند، باید انجام شود.

۲-افسس

افسس، یک شهر از آثار باستانی و جاده های سنگ مرمر است. یکی از کاملترین شهرهای رومی روم در منطقه مدیترانه، این مکان برای تجربه زندگی است که در طول دوران طلایی امپراتوری روم بود. اگر بخواهید اکتشاف کنید، سفرهای گشت و گذار در این کشور حداقل به مدت نیم روز طول خواهد کشید تا جلوه های مهم و طولانی تر را پوشش دهد.

۳- کاپادوکیا

دره های سنگی شگفت انگیز کاپادوکیا، رویا هر عکاس است. صخره های صخره ای و صخره های تپه، خانه هایی هستند که به نظر می رسد پانوراما از سنگ های موج شبیه یا پیکان های حیرت انگیز که توسط هزاران سال از فعالیت باد و آب تشکیل شده اند.  یکی از بهترین مقصد جهان برای گرفتن یک بالون هوای گرم است.