استفاده از تور تایلند تصمیم مناسبی برای دستیابی و بهره‌بردن حداکثری از امکانات بی‌پایان فرهنگی، تجاری و طبیعتی در شرق آسیا است. در ادامه با معرفی فرصت‌های رویایی در تجربه تور تایلند، نحوه سفر بی‌دردسر و خارج از سردرگمی را به شما توضیح خواهیم داد.

چرا تایلند و چرا سفر در قالب تور تایلند ؟

تایلند، سرزمین لبخندها در مرکز شبه جزیره هندو‌-چین قرار دارد و ترکیب زیبایی از رشد بشر را در بسار طبیعت وحشی جلوه می‌دهد که در آن می‌توان چکیده‌ای از فرهنگ خاوردور را در کنار غذاهای دلنشین، جشنواره‌های رنگارنگ، منظره‌های اعجاب انگیز، معابد عظیم و صد البته مردم مهمان‌نواز تجربه کرد. تایلند خلاصه غنی از فرهنگ و هنر شرق آسیا است که با وجود تکامل انسانی، ترکیب زیبایی از وصال طبیعت خشکی با دریای شفاف را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 پادشاهی تایلند به لطف آب و هوای گرم و معتدل خود در طول سال با آغوش باز پذیرای قسمت بزرگی از گردشگران در منطقه شرق آسیا بوده به طوری که پایتخت این کشور، بانکونک، پربازدیدترین شهر جهان به حساب می‌آید. صرف نظر از نیاز گردشگر به سف، تایلند با داشتن فروشگاه‌های مدرن و آسمان خراش‌های بانکوک، سواحل و طبیعت زیبای پاکت، معابد و مجسمه‌های دینی،  ترکیبی از یک  اکوسیستم روحانی، اجتماعی و طبیعی را یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد.

 تایلند مملو از فستیوال‌ها، غذاهای رنگارنگ، امکان تاریخی و دیدنی است که نه یک سفر چند روزه، حتی با زندگی در آن جا نمی توان فرصت تجربه همه ی این زیبایی ها را داشت! اما اگر قصد تجربه کاملی از فرهنگ  خاوردور را دارید در ابتدای سفر به تایلند به منظور بهره گیری حدالامکان از فرصت‌های طلایی این سرزمین رویایی، تور تایلند را پیشنهاد می‌کنیم؛ بنابراین می‌توانید برای شرف‌یابی به این بهشت زمینی از خدمات آژانس هواپیمایی در کرج مینار سفر استفاده کنید. تایلند، سرزمین جشنواره‌های رنگی

تایلندی‌ها عاشق پرداخت مداحانه به رویدادهای تاریخی، طبیعی و عرفانی خود هستند و شما می‌توانید در این جریانات رنگی شریک شوید. هر ساله می‌توان جشنواره‌های مذهبی و ملی متعددی را به پاسداشت یکی از ارزش‌های این کشور یافت که قطعا تجربه خوبی از فرهنگ این کشور خواهد بود.

تور تایلند

سهولت اقامت با مرغوبیت خدمات هتل‌های تایلندی

تایلند کشور ارزانی است اما این امر از مرغوبیت اقامت‌گاه‌ها و هتل‌های این کشور نکاسته و در صورت اعزام در قالب تور تایلند می‌توان یک مکان به صرفه یافت اما به طور کلی، هتل‌های تایلند خدمات کاملی برای اقامت و دریافت مایحتاج روزانه را در اختیار شما قرار می‌دهند. کثرت این اماکن نیز کمک خواهد کرد تا با توجه به برنامه تور تایلند خود،نزدیکترین مکان به نقاط گردشگری را رزرو کنید.

مهمان نوازی مردمان محل و سهولت ارتباط با آن‌ها

با آن که کمترین شباهت‌ها در میان مردمان تایلندی با دیگر نقاط وجود دارد اما مهمان نوازی این مردم، فاصله‌ها را از بین برده و ارتباط خوبی را بین گردشگران و تایلندی‌ها به وجود آورده به طوری که بسیاری از توریست‌ها را در فعالیت‌های گردشگری با مردم محلی می‌بینیم؛ می توان حدس زد ارتباط در تایلند مشکل بزرگی نخواهد بود. بسیاری از جوانان این کشور به خوبی به زبان انگلیسی صحبت می کنند  و از طرف دیگر با پیروی از دستورات تور تایلند خود چندان نیاز به کمک خارجی نخواهید داشت.

تجربه آب و هوای معتدل در منظره وصال دریای شفاف با طبیعت بکر

خارج مناطق شهری ترکیب زیبایی از تماس مستقیم دریا و جنگل را در جزائز جنوبی این کشور می بینید، به خصوص «پوکت یا فوکت» را برای این پدیده زیبا می‌توان مثال زد.آب و هوای تایلند معتدل است فرصت مناسبی برای تجربه هوای گرم و مرطوب را در این کشور خواهید داشت.  در سفر به مناطق وحشی، دیدن حیواناتی مانند فیل‌ها را فراموش نکنید. مراکز متعددی برای ارتباط و غذا دادن به فیل  و دیگر حیوانات وجود دارد که قطعا تجربه دلنشینی خواهد بود.

تجربه لذیذ خوراک تایلندی

خوراکی‌ها، قطعا بخش مهمی از تجربه سفر در تایلند خواهند بود و این تجربه با تنوع بالای انواع غذاهای محلی مزین می‌شود. در صورتی که چندان با غذای محلی این کشور سازگار نیستید؛ نگران نباشید چرا که انواع رستوران‌های آمریکایی و حتی غذاهای ایرانی و عربی را می‌توانید در آن‌جا بیابید اما قطعا رنگ‌بندی و بوی دلنشین غذاهای تایلندی در خیابان و رستوران‌ها، توجه شما را جلب خواهد کرد.

در کنار مجسمه عظیم بودا

در میان خوراکی‌های لذیذ و طبیعت بکر و صدها جاذبه‌ گردشگری، هنر معماری آسیای شرقی درآمیخته با تعالیم بودا از سفر به تایلند به یاد خواهد ماند و تجربه عرفانی فرهنگ تایلندی را تنها می‌توان در جوار معابد و مجسمه‌های غول‌پیکر از جمله قصر بزرگ بانکوک و مجسمه عظیم بودا یافت. تایلندی‌ها رسوم و آداب خاصی را در اماکن مذهبی خود دنبال می‌کنند که آشنایی با این رسوم، کمک خواهد کرد تا تجربه غنی‌تری را بدست آورده و با ساکنان محلی، به درستی همراه شوید.

بانکوک، شهر خرید

گشت و گذار در بانکوک را حتما در برنامه خود قرار دهید؛ از طرفی معابد و مجسمه‌های عظیم و از سوی دیگر آسمان‌خراش‌ها، فضای این شهر را احاطه کرده‌ اند اما در پایین این شهر، یک ماجراجویی واقعی در جریان است. حتی اگر قصد خرید ندارید؛ جستجو در میان هزاران فروشگاه می‌تواند شما را با اشیائی رو به رو کند که در عمر خود ندیده‌اید.

تور تایلند - سفر به تایلند

چگونگی سفر هوایی در تور تایلند، بانکوک، پاکت

تجربه سفر با برنامه ریزی دقیق، ارزان و بی‌دردسر با استفاده از خدمات آژانس مسافرتی در کرج مینار سفر

انتخاب پرواز در سفر به تایلند و مناطق گردشگری مختلف آن از جمله بانکوک، پاکت و دیگر جزائر با توجه به طول بالای ساعات پرواز، تفاوت ساعت محلی و تنوع بالای مقاصد، از اهمیت زیادی برخوردار است. از این رو پیشنهاد می‌شود تااز افراد مجرب و دفاتر خدمات مسافرتی مشاوره بگیرید آژانس مسافرتی مینار سفر کرج می‌تواند پاسخگوی سوالات شما و واسط مطمئنی برای دستیابی به یک تور ویژه با بهترین زمان بندی و کمترین هزینه‌ها باشد.

تور تایلند ارزان و مطمئن از کرج

بسیاری از گردشگران سفر مستقیم به بانکوک و برخی استفاده از خطوط هوایی کشور‌های حوزه خلیج فارس را بکار می‌برند که در هر دو زمینه، هم‌شهری‌های کرجی و دیگر شهرستان‌ها می‌توانند از خدمات آژانس مسافرتی هواپیمایی مینار سفر کرج استفاده کنند و نیاز به واسطه از شهر دیگری نخواهد داشت. مینار سفر پاسخگوی کامل سوالات شما در مورد چگونگی سفر، خرید بلیط تایلند و مشخصات تور تایلند خواهد بود.با ما تماس بگیرید…

همچین شما عزیزان جهت اطلاعات کامل از ویژگی ها و تعرفه های تور تایلند مینار سفر کرج می توانید با ما تماس بگیرید

قیمت تور تایلند